Karbon çeliği ve alaşımlı çelikten kaybolan balmumu döküm dökümlerinin ve işlenmiş parçaların imalatında uzmanlaşmış firmamız, Çin'de güçlü işleme yeteneklerine sahip büyük ölçekli profesyonel bir döküm dökümhanesidir. Yıllık 20.000 ton kapasiteye sahip hassas döküm parçaları tedarik etmemizi sağlayan hem çelik döküm dökümhanesi hem de CNC işleme fabrikası olmak üzere 2 ana tesisten oluşuyor ve ürünler çoğunlukla Avrupa, Amerika, Japonya ve dünyadaki diğer destinasyonlara ihraç ediliyor.

 

Firmamız 1993 yılında kurulmuş, yaklaşık 40.000 metrekarelik bir alanı kaplar ve yaklaşık 400 çalışanı vardır. Merkez, Çin'in ünlü sanayi kasabası Yinzhou'da, Ningbo'da bulunmaktadır. Avantajlı bir coğrafi konumla ulaşmak çok uygundur ; Çin'deki en büyük ikinci liman olan Bei-lun Limanı'na 40 kilometre , Lishe Uluslararası Havaalanı'na ise 25 kilometre uzaklıktadır. Döküm tabanı, Genel Merkeze 20 kilometre uzaklıktaki Ningbo, Fenbota'da yer almaktadır. Dökümhane, ana işlemlerin otomatik veya yarı otomatik üretim hatları dahil olmak üzere çeşitli enerji tasarrufu ve çevre dostu üretim hatları ile donatılmıştır: balmumu yapma, kabuk yapma, dökme, ısıl işlem. İşleme fabrikası merkezdedir ve 30 dikey ve yatay işleme merkezi ve 30'dan fazla CNC makinesi ve diğer 50 işleme ekipmanı dahil olmak üzere tam ve gelişmiş CNC işleme ekipmanları ile donatılmıştır. İşleme tesisi, dökümhaneden tamamen bağımsızdır. bağımsız bir yönetim ekibine ve uygun iş modeline sahiptir. Döküm, dövme ve işlemenin yanı sıra, çeşitli profilleri işlemek için de bir tesise sahiptir. Şirketimiz ayrıca Spektrometre, Metalografik Mikroskop, Gerginlik Test Cihazı, Düşük Sıcaklık Test Cihazı, X-ışını Test Cihazı, MPT, UT , CMM, Video Ölçüm Makinesi ve benzeri pek çok gelişmiş denetim ekipmanına sahiptir . Bu gelişmiş tesisler ve enstrümanlar ile müşterilerimize yüksek kaliteli döküm tedarik edebiliyor ve kimyasal bileşim , mekanik özellikler, tahribatsız muayene ve hassas ölçümler konusunda kapsamlı denetim gereksinimlerini karşılayan ürünler üretebiliyoruz .

 

Ürünlerimiz tren ve demiryolu, otomobil ve kamyon, inşaat makineleri, madencilik makineleri, forklift, tarım makineleri, gemi yapımı , petrol makineleri, inşaat, vana ve pompalar, elektrikli makine, donanım, güç ekipmanları ve benzeri dahil olmak üzere geniş bir sektör yelpazesini kapsamaktadır . Müşterilerin çizimlerine veya örneklerine göre ürünler üretebiliyoruz, hem karbon çeliği hem de alaşım çeliklerine odaklanıyoruz . Bugüne kadar 100'den fazla hammadde ve 5.000 çeşit farklı ürün tarafımızca geliştirildi ve üretildi. Çin GB, Amerikan ASTM, AISI, Alman DIN, Avrupa EN, Japon JIS, İngiliz BS, Avustralya AS ve Amerikan Demiryolları Birliği (AAR) ve diğer endüstriyel standartlar gibi birçok ülkenin malzeme standartlarına aşinayız.

 

Geleneksel fabrikaların sadece kaba işlenmesinde göz önüne alındığında , şirketimiz bir dönüşüm gerçekleştirdi ve genişletilmiş üretim yeteneklerine sahip bir derin işleme üreticisine yükseltti. Temel değerler, müşterilerimize mükemmel çözümler, mükemmel ürünler ve mükemmel müşteri hizmeti sunmak ve ürünlerin rekabet gücü için katma değeri arttırmaya çalışıyor. Üst düzey pazarlar için yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz, ürünlerimiz sadece yerli müşteriler için değil aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya gibi 30'dan fazla ülkeye de ihraç edilmektedir. . Müşterilerimiz arasında demiryolu, otomobil ve inşaat makinelerinde uzmanlaşmış pek çok OEM müşterisi var. Zaten Çin'deki en büyük çelik döküm tedarikçilerinden biri olarak dünyanın ilk 500 şirketi ile işbirliği yaptık.

 

Şirketimiz bir ERP sistemi tarafından yönlendirilen bilgi tabanlı bir yönetim gerçekleştirmiştir ve yönetim sistemimizi standart hale getirmek için çaba sarfediyoruz. Hem ISO9001 hem de TS16949 sertifikasına sahibiz ve şu anda sistemimize 5S, performans yönetimi, yalın üretim üretimi vb. Gibi bazı gelişmiş yönetim modlarını da entegre ediyoruz. Ayrıca, ISO14001 çevre yönetim sistemini de kazanmak için Uzun vadeli bir perspektiften işletmenin performansı ve sosyal faydaları için kazan-kazan durumu.

 

Şirket, “ Bu sektörde öncü gelişme olan, çekirdek rekabet gücü ve temel değere sahip bir döküm işletmesi sağlamaya çalışan ,“ Lider Fikirler, Gelişmiş Ekipmanlar, Mükemmel Kalite Güvence ve Mükemmel Hizmetler ”olarak nitelendirdiği temel rekabet gücü ile onaylanan stratejik hedefini belirledi. . “Müşteri ihtiyaçlarından başlayarak memnuniyetlerini bilerek, müşteri taleplerine odaklanarak ve beklentilerini aşarak” kalite yönetim felsefesine bağlı kalmaktadır. Zamanla hareket etme , öncü olma ve yenilikçilik yapma, uyum ve kazan-kazan, mükemmellik için çaba gösterme” kurumsal ruhu ile ve “Dürüstlük ve Uygulamalılık, Sürekli Olmadan Azalmak, Ekip Çalışması Ruhu, Büyüklüğü Başarmak” çalışma tarzına dayanan, Şirket, küresel potansiyel alıcıları ziyaret etmeye ve muhteşem bir gelecek için birlikte iyi bir işbirliği yapmaya davet ediyor.