Kayıp üretiminde uzmanlaşmış yatırım dökümler balmumu ve karbon çelik ve alaşımlı çelik, dünya standartlarında bir şirket olduğunu üretici ve tedarikçi Çin yatırım döküm ürünleri bitmiş. 2 büyük tesislerin oluşur, çelik döküm döküm ve CNC İşleme fabrika hassas döküm ve bitmiş ürünler üzerinde 20.000 ton yıllık üretim kapasitesi ile hem ürünleri tedarik etmemizi sağlayan esas olarak Avrupa'ya ihraç edilmektedir, Amerika, Japonya ve diğer hedefleri dünya çapında.


Şirketimiz Genel Müdürlük ünlü endüstriyel şehir Yinzhou, Ningbo Çin yer alır. Bir avantajlı coğrafi konumu ile ulaşmak çok uygundur; Bei-lun Çin'deki ikinci büyük bağlantı noktası olan bağlantı noktası yaklaşık 30 km. ve uzak Lishe Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık 15 kilometre yer alır. Dökme çelik döküm asıl üretim üssü Qiucun Town, Fenghua, Ningbo, bir mesafe 15 km mesafede merkezi bulunur. Firmamız 1992 yılında kurulmuştur bu 40,500 metrekarelik toplam alanı kaplamaktadır ve şimdi 10 mühendis ve 60 teknisyenler de dahil olmak üzere 500'den fazla çalışanı vardır. Fazla 30.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır ve enerji tasarrufu sağlayan çeşitli modern türleri ile donatılmış yeni bir döküm şirketi; çevre dostu üretim hatları tam otomatik balmumu ve işlem akışı satır iki yaparken kabuk gibi kemer fırın ısıl işlem üretim hatları kafes. İşleme fabrika Longxing merkezinde yer alan ve tam ve gelişmiş CNC işleme alet 20 dikey ve yatay işleme merkezleri ve 30'dan fazla NC makineleri dahil olmak üzere tam donanımlı, işleme tesisi tamamen bağımsızdır döküm dökümhane ve bir bağımsız yönetim ekibi ve uygun şekilde uyarlanmış iş modeli vardır. Sıcak dövme ve işleme, döküm ek olarak, ayrıca çeşitli profilleri makine imkanı vardır. Firmamız Ayrıca Spektrometre, Metalografik mikroskop, gerilim test, düşük sıcaklık test, röntgen cihazı, MPT, UT, CMM, Video ölçüm makine ve benzeri dahil olmak üzere döküm sektöründe en gelişmiş ve komple gözetim donanımları var. Bu gelişmiş özellikleri ve araçları ile biz en doğru bitmiş ürünler müşterilerimize sunmak ve onların genel denetim gereksinimlerini üzerinde kimyasal bileşimi, mekanik özellikler, Ürünler yapmak mümkün tahribatsız test ve yüksek tam boyutlu denetimler.


Ürünlerimiz tren dahil olmak üzere sanayi geniş bir cover; tren, otomobil; kamyon, İnşaat makineleri, madencilik makine, forklift, Tarım makineleri, gemi inşa, Petrol Makinaları, inşaat, Vana ve pompaları, elektrikli makine, donanım, Akım agregası ve benzeri. Biz müşterilerin çizimler ya da örnekleri uygun ürünler üretmek yeteneğine sahiptir, her iki karbon çelik üzerinde odaklanmak ve alaşım çelik. Bugün, 100'den fazla hammadde ve 5000 farklı ürünlerin çeşit geliştirilmiş ve bizim tarafımızdan üretilen. Biz Çince GB, Amerikan ASTM, AISI, Alman DIN, Fransız NF, Japon JIS, İngiliz BS, Avustralya AS ve Derneği, Amerikan Demiryolları (AAR) ve diğer endüstriyel standartları gibi çeşitli endüstri standartları ile tanıdık geliyor.


Geleneksel dökümhaneler sadece döküm sağlamak olduğunu göz önüne alındığında, bizim şirket bir dönüştürme tamamlandı ve genişletilmiş üretim özelliklerine sahip bir derin işleme imalatı için yükseltilmiş. Bizim temel değerleri müşterilerimiz kusursuz çözümler, büyük bitmiş ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri, sağlıyoruz ve ürünlerin katma değer için onun temel rekabet gücünü artırmak için çaba göstermektedir. Biz üst uç piyasalar için gelişmekte olan yüksek kaliteli ürünlerde odaklanmak, Ürünlerimiz sadece yerli müşteriler, ama 30'dan fazla için verilen ülkeler ABD, Almanya, Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya, Kanada ve vb gibi. Müşterilerimizin tren, otomotiv ve İnşaat makineleri içinde uzmanlaşan birçok OEM müşterileri dahil et biz zaten daha--dan 10 dünyanın en iyi 500 şirketler Çin onların büyük döküm tedarikçilerinden biri olarak ile işbirliği oldu.


Bir ERP sistemi tarafından sürülür bir bilgi tabanlı yönetim firmamız gerçekleştirmiştir ve çabaları bizim yönetim sistemi standartlaştırmak için yapıyoruz. Biz ISO9001 ve sertifikalı TS16949, ve şu anda bazı diğer entegre yönetimi modları da, sistemimizde gelişmiş 6S, performans yönetimi, yalın üretim üretim, altı sigma vb gibi. Buna ek olarak, Atılgan'ın performans ve uzun vadeli bakış açısından sosyal yardım için bir kazan-kazan durumu kazanmak için ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi kurduk.


Şirket "Önde gelen kalkınma" çekirdek rekabet ve temel değeri ile bir döküm kuruluş sağlama çabası bu sektörde olan Stratejik hedefi belirledi kendi çekirdek rekabet o "önde gelen fikir, Gelişmiş ekipmanları, doğruladı Mükemmel QC ve mükemmel hizmetler". Kalite yönetim felsefesi için o "başlangıç müşteri ihtiyaç ve onların memnuniyeti ile biten, müşteri talepleri üzerinde odaklanan ve kendi beklentilerini aşan üzerinden" yapışır. "Hareketli süreler, öncü ve yenilikleri, uyum ve kazan-kazan, mükemmellik için çabası", kurumsal ruhla ve "Dürüstlük ve pratiklik, Unremittingly, takım çalışması Spirit, sağlanması büyüklüğü azmeden", çalışma stili temel alan bizim şirket içtenlikle ziyaret ve harika bir gelecek için iyi bir işbirliği birlikte küresel potansiyel alıcılar davet etmek istiyorum.


Eğer sen are seyir için Çin döküm döküm, döküm fabrikası, döküm şirket, yatırım döküm döküm, kayıp mum döküm döküm, çelik döküm dökümhaneler, hassas döküm dökümhaneler, lütfen Qianhao Metal temas kurmaktan çekinmeyin.