Kayıp balmumu yatırım dökümleri ve karbon çelik ve düşük alaşımlı çelikten mamul ürünlerin üretiminde uzmanlaşan firmamız, Çin'deki su camı prosesi ile dünya standartlarında bir üretici ve yatırım döküm tedarikçisidir. Hem çelik döküm dökümhanesi hem de 20,000 tonluk yıllık üretim kapasitesi ile hassas dökümler ve bitmiş ürünler tedarik etmemizi sağlayan 2 adet çelik döküm dökümhanesi ve CNC işleme fabrikasından oluşmaktadır ve ürünler ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika, Japonya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir. dünyanın dört bir yanındaki yerler.


Firmamızın merkezi Çin'in ünlü sanayi şehri Yinzhou, Ningbo'da yer almaktadır. Avantajlı bir coğrafi konum ile ulaşılması çok uygundur; Çin'in ikinci büyük limanı olan Bei-lun Limanı'na yaklaşık 30 kilometre ve Lishe Uluslararası Havaalanı'na yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır. Dökme çelik dökümhanesinin ana üretim üssü Qiucun Kasabası, Fenghua, Ningbo'da, Merkezden 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Firmamız 1992 yılında kurulmuş olup, toplam 40.000 metrekarelik bir alanı kapsamakta olup, şimdi 10 mühendis ve 60 teknisyen olmak üzere 400'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Şirket, 30.000 metrekareden daha büyük bir alanı kaplayan yepyeni bir dökümhaneye sahiptir ve çeşitli modern enerji tasarrufu tipleriyle donatılmıştır; Tam otomatik balmumu ve kabuk yapma proses akış hattının yanı sıra iki örgü bantlı fırın ısıl işlem üretim hatlarını içeren çevre dostu üretim hatları. İşleme fabrikası Longxing merkezinde yer almaktadır ve 20 dikey ve yatay işleme merkezi ve 30'dan fazla NC makinesi içeren komple ve gelişmiş CNC işleme ekipmanları ile tam donanımlıdır, işleme tesisi döküm dökümhanesinden tamamen bağımsızdır ve bağımsız bir yönetim ekibine sahiptir ve uygun iş modeli uygun. Döküm, dövme ve parça işlemeye ek olarak, çeşitli profilleri de üretme imkanına sahiptir. Firmamız ayrıca Spectrometer, Metallografik Mikroskop, Gerilim Test Cihazı, Düşük Sıcaklık Test Cihazı, X-ray Tester, MPT, UT, CMM, Video Ölçüm Makinesi ve benzeri dahil olmak üzere döküm endüstrisinde en gelişmiş ve eksiksiz denetim ekipmanına sahiptir. Bu gelişmiş tesisler ve cihazlar ile, müşterilerimize en hassas bitmiş ürünler tedarik edebiliyoruz ve kimyasal bileşim, mekanik özellikler, tahribatsız testler ve yüksek hassasiyetli boyutsal incelemeler konusunda genel kontrol gereksinimlerini karşılayan ürünler üretebiliyoruz.


Ürünlerimiz, tren de dahil olmak üzere geniş bir endüstri yelpazesini kapsamaktadır; demiryolu, otomobil; kamyon, inşaat makineleri, madencilik makineleri, forklift, tarım makineleri, gemi yapımı, petrol makineleri, inşaat, vana ve pompalar, elektrikli makine, donanım, güç ekipmanları vb. Müşterilerimizin çizimlerine veya örneklerine göre ürünler üretebiliyoruz, hem karbon çeliğe hem de düşük alaşımlı çeliğe odaklanıyoruz. Bugüne kadar, 100'den fazla hammadde ve 5.000 çeşit farklı ürün bizim tarafımızdan geliştirilmiş ve üretilmiştir. Çin GB, Amerikan ASTM, AISI, Alman DIN, Fransız NF, Japon JIS, İngiliz BS, Avustralya AS ve Amerikan Demiryolları Derneği (AAR) ve diğer endüstriyel standartlar gibi çeşitli endüstriyel standartlara aşina.


Geleneksel dökümhanelerin sadece döküm sağladıkları göz önüne alındığında, şirketimiz bir dönüşümü tamamladı ve genişletilmiş üretim yeteneklerine sahip bir derin işleme üreticisine yükseltildi. Temel değerlerimiz müşterilerimize mükemmel çözümler, mükemmel bitmiş ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmakta ve temel rekabet gücü için ürünlerin katma değerini artırmaya çalışmaktadır. Üst düzey pazarlar için yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz, ürünlerimiz sadece yerli müşteriler için değil, ABD, Almanya, Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya, Kanada gibi 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Müşterilerimiz arasında, tren, otomobil ve inşaat makineleri konusunda uzmanlaşmış birçok OEM müşterisi bulunmaktadır. Zaten dünyanın en büyük 500 şirketiyle Çin'deki en büyük döküm tedarikçileri arasında işbirliği yaptık.


Şirketimiz bir ERP sistemi tarafından yönlendirilen bilgi tabanlı bir yönetim gerçekleştirdi ve yönetim sistemimizi standart hale getirmek için çaba harcıyoruz. Biz hem ISO9001 ve TS16949 sertifikalı ve şu anda 6S, performans yönetimi, yalın üretim üretim, altı sigma gibi sistemimizde bazı diğer gelişmiş yönetim modları entegre ediyor. Buna ek olarak, biz sırasıyla ISO14001 çevre yönetim sistemi kurduk Şirketin uzun vadeli perspektifinden performans ve sosyal faydaları için bir kazan-kazan durumu elde etmek.


Şirket, “Lider Fikirler, Gelişmiş Ekipmanlar, Mükemmel Kalite Yönetimi ve Mükemmel Hizmetler” ana rekabet gücü ile teyit edilen “bu sektörde öncü bir gelişme olan, temel rekabet gücü ve temel değer ile bir döküm işletmesi sağlama çabası” olan stratejik hedefini belirledi. . “Müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak memnuniyeti ile sona eren, müşteri taleplerine odaklanan ve beklentilerini aşan” kalite yönetim felsefesine bağlı. “Zamanla ilerlemek, öncü ve yenilik yapmak, uyum ve kazan-kazan, mükemmellik için çabalamak” ve “Dürüstlük ve Pratiklik, Sürekli Olmayan Persler, Ekip Çalışması Ruhu, Büyük Başarı Sağlama” çalışma tarzına dayanan işletme ruhuyla, Şirket, dünya çapındaki potansiyel alıcıları bir ziyarette bulunmaya ve görkemli bir gelecek için birlikte iyi bir işbirliğine davet ediyor.


Çin döküm dökümhane, döküm fabrikası, döküm şirketi, yatırım döküm dökümhanesi, balmumu dökümhane dökümhanesi, çelik döküm dökümhaneleri, hassas döküm dökümhaneleri arıyorsanız, lütfen Qianhao Metal ile iletişime geçmekten çekinmeyin.