Su bardağı kayıp balmumu döküm

Su bardağı kayıp balmumu döküm
Ürün ayrıntıları

Su bardağı kayıp balmumu döküm

Ürün Avantajları

Ürün tasarımı, döküm, ısıl işlem ve işleme alanlarında özel beceri ve zengin deneyime sahip bir endüstrinin kıdemli mühendislik teknik ekibi. Özel Teknikler, iç-sofistike yapıya sahip parçaları üretirken balmumu enjeksiyon ve kabuk yapma prosedürlerindeki zorluklarla yetkin olmamızı sağlar.

Müşteri gereksinimlerine dayanarak, ürün geliştirmenin başlangıcında, döküm parçalarını hazırlamak, ürün tasarımını optimize etmek, daha sonra maliyetleri azaltmak ve müşteriler için daha fazla değer yaratmak için tasarlanmış yapısal bileşenlerle bir çözüm, döküm tasarımı sunuyoruz. Döküm simülasyonu analiz sistemi yazılımını kullanın, bir defalık deneme örneğinin başarısını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapın.

Test ekipmanlarımız sadece sektörde değil, aynı zamanda eksiksiz bir ürün yelpazesine sahip, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaya devam etmemizi sağlayan donanım garantisidir. IQC, IPQC ve FQC kalite yönetim ekibimiz var ve tüm üretim sürecini kontrol ediyor, kalifiye olmayan ürün oluşumunu etkili bir şekilde önlüyor. Döküm 'PPM S1000 İşleme' PPM S600. ISO9001 ve TS16949 kalite yönetim sisteminin yürütülmesi, kalitenin yazılım garantisi olan 5S ve Kanban saha yönetiminin tam olarak uygulanması.


Ürün özellikleri


Malzeme

Karbon çeliği, alaşımlı çelik, paslanmaz çelik

süreç

Kayıp balmumu döküm + cnc işleme

Döküm boyut toleransı

CT7-CT8

Döküm yüzey pürüzlülüğü

Ra 12.5um

Döküm ağırlığı aralığı

0.1-90kg

Döküm boyutu

Maksimum doğrusal boyut: 1200mm, Maksimum çap boyutu: 600mm

İşleme Hassasiyeti

Konumlandırma hassasiyeti 0.008mm, Rep. doğruluk 0.006mm

İşleme yüzey pürüzlülüğü

Ra0.8 ~ 6.3um

Milin Max Seyahat

1800mmx850mmx700mm

Maksimum Dönme Çapı

1000mm

Malzeme standardı

GB, ASTM, AISI, DIN, BS, JIS, NF, AS, AAR .......

Yüzey işleme

KTL (E-kaplama), Çinko kaplama, Ayna Parlatma, Kumlama, Asit dekapaj, siyah oksit, Boyama, Sıcak galvanizleme, Toz kaplama, Nikel kaplama.

Mevcut hizmet

OEM ve ODM

Kalite kontrol

0 kusur, ambalaj önce% 100 muayene

Uygulama

Tren ve demiryolu, otomobil ve kamyon, inşaat makineleri, forklift, tarım makineleri, gemi yapımı, petrol makineleri, inşaat, vana ve pompalar, elektrikli makine, donanım, güç ekipmanları vb.

Anahtar kelimeler

Yatırım döküm, hassas döküm, çelik döküm, kayıp balmumu döküm


Ürün resimleri

Pal 车 液压泵 el palet kamyon.png hidrolik basınç pompası

Pal 车 液压泵 3 el palet kamyon.png hidrolik basınç pompası

Pal 车 液压泵 el palet kamyonun hidrolik basınç pompası 副本 .png

hidrolik basınç pompası

el transpaleti

hidrolik basınç pompası

el transpaleti

hidrolik basınç

el transpalet pompası


Pal 车 液压泵 2 el palet kamyonun hidrolik pompa (001) .png

Pal 车 止 推 板 el paletinin destek koltuğu.png

Pal 车 止 推 hand el paletinin taşıma koltuğu.png

hidrolik basınç pompası

el transpaleti

destek koltuğu

el transpaleti

destek koltuğu

el transpaleti

Şirket Profili


Müşteri ihtiyaçlarından başlayarak ve memnuniyetinden vazgeçerek, müşteri taleplerine odaklanarak ve beklentilerini aşarak kalite yönetimi felsefesine sadık kalıyoruz ”dedi.

Geleneksel dökümhanelerin yalnızca döküm sağladığı göz önüne alındığında, şirketimiz bir dönüşüm gerçekleştirdi ve genişletilmiş üretim yeteneklerine sahip derin işleme üreticisine yükseltti. Temel değerlerimiz, müşterilerimize mükemmel çözümler, mükemmel bitmiş ürünler ve mükemmel müşteri hizmeti sunmak ve ürünlerin rekabet gücü için katma değeri arttırmaya çalışıyor. Üst düzey pazarlar için yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz, ürünlerimiz sadece yerli müşteriler için değil aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya, Kanada gibi 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir. vb. Müşterilerimiz tren, otomobil ve inşaat makineleri konusunda uzmanlaşmış birçok OEM müşterisini içermektedir, Çin'deki önde gelen döküm tedarikçilerinden biri olarak dünyanın ilk 500 şirketinden 10'uyla işbirliği yaptık.

Sorgulama