Yatırım Döküm, Hassas Döküm, Lost Wax Döküm, Otomobil Parçaları, Mil, Çelik Parçalar, OEM Parçalar


Ürün ayrıntısı

Temel bilgi

  • Döküm Yöntemi: Basınç Kristalleştirme

  • Süreç: Kayıp Mum Döküm

  • Döküm Teknikleri: Basınçlı Döküm

  • Uygulama: Makine Parçaları

  • Malzeme: Dökme Çelik

  • Yüzey Hazırlama: Parlatma

  • Yüzey Pürüzlülüğü: Ra1.6

  • İşleme Toleransı: +/- 0.15mm

  • Standart: GB

  • Sertifikasyon: ISO 9001: 2008

Ürün Açıklaması

Kalsiyum balmumu yatırım dökümleri ve karbon çelik ve alaşımlı çelik ürünler konusunda uzmanlaşmış firmamız dünya standartlarında bir üretici ve Çin'deki yatırım döküm tedarikçisidir. Hem çelik döküm dökümhanesi hem de 20.000 tonun üzerinde yıllık üretim kapasitesi ile hassas döküm ve bitmiş ürünler tedarik etmemizi sağlayan CNC işleme fabrikası olmak üzere 2 büyük tesisten oluşmaktadır ve ürünler ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika, Japonya ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir Dünyanın dört bir yanındaki destinasyonlar.


Firmamızın merkezi ünlü sanayi kasabası Yinzhou, Ningbo Çin bulunmaktadır. Avantajlı coğrafi konumu ile ulaşmanın çok uygun; Çin'in ikinci büyük limanı olan Bei-lun Limanı'ndan yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta ve Lishe Uluslararası Havaalanı'ndan yaklaşık 15 kilometre uzaklıktadır. Döküm çelik dökümhanesinin ana üretim üssü, Karargâhtan 15 kilometre uzaklıkta Qiucun Kasabası, Fenghua, Ningbo'da bulunuyor. Firmamız 1992 yılında kurulmuş olup, toplam 40.500 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve şu anda 10 mühendis ve 60 teknisyen de dahil olmak üzere 500'den fazla çalışana sahiptir. Şirket, 30.000 metrekarelik bir alanı kaplayan yepyeni bir dökümhaneye sahiptir ve çeşitli modern enerji tasarrufu özellikleriyle donatılmıştır; tam otomatik balmumu ve kabuk üretim süreci akış hattı gibi çevre dostu üretim hatlarının yanı sıra iki örgülü kemer fırını ısıl işlem üretim hatları. Talaşlı imalat tesisi Longxing merkez ofisinde bulunmaktadır ve 20 dikey ve yatay işleme merkezleri ve 30'dan fazla NC makinesi içeren komple ve gelişmiş CNC işleme ekipmanları ile donatılmıştır ve işleme tesisi döküm dökümhanesinden tamamen bağımsızdır ve bağımsız bir yönetim ekibine ve uyarlanmış özel iş modeli. Döküm, dövme ve işleme ek olarak, aynı zamanda çeşitli profilleri işlemek için tesis var. Firmamız ayrıca Spektrometre, Metalografik Mikroskop, Gerilim Test Cihazı, Düşük Sıcaklık Test Cihazı, X-Işın Test Cihazı, MPT, UT, CMM, Video Ölçüm Makinesi ve benzeri gibi döküm endüstrisinde en gelişmiş ve komple teftiş ekipmanına sahiptir. Bu gelişmiş tesis ve enstrümanlarla, müşterilerimize en kesin bitmiş ürünleri tedarik edebiliyoruz ve kimyasal kompozisyon, mekanik özellikler, tahribatsız muayene ve yüksek hassas boyutlu muayene konularında genel denetim gereksinimlerini karşılayan ürünler yapabiliyoruz.


Ürünlerimiz tren dahil olmak üzere geniş bir endüstri dalını kapsar; demiryolu, otomobil; inşaat makine, madencilik makine, forklift, tarım makineleri, gemi yapımı, petrol makine, inşaat, vana ve pompalar, elektrikli makine, donanım, güç ekipman vb. Müşterilerin çizimlerine veya örneklerine göre ürün üretme kapasitesine sahibiz, hem karbonlu çelik hem de alaşımlı çeliğe odaklanıyoruz. Bugüne kadar 100'den fazla hammadde ve 5.000 çeşit farklı ürün geliştirilmiş ve tarafımızdan üretilmiştir. Çin GB, Amerikan ASTM, AISI, Alman DIN, Fransız NF, Japon JIS, İngiliz BS, Avustralya AS ve Amerikan Demiryolları Birliği (AAR) ve diğer endüstriyel standartlar gibi çeşitli endüstriyel standartları biliyoruz.


Geleneksel dökümhanelerin sadece döküm sağlamakta olduğu düşünülürse, şirketimiz bir dönüşüm sürecini tamamladı ve genişletilmiş üretim yetenekleri ile derin işleme üreticisine geçti. Temel değerlerimiz müşterilerimize mükemmel çözümler, harika bitmiş ürünler ve mükemmel müşteri hizmetleri sunmaktır ve ürünlerin temel rekabet edebilirliği için katma değeri arttırmaya çabalamaktadır. Üst düzey pazarlar için yüksek kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanıyoruz, ürünlerimiz yalnızca yerli müşteriler için değil, aynı zamanda ABD, Almanya, Japonya, İspanya, İtalya, İngiltere, Fransa, Hollanda, Avustralya, Kanada gibi 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmekteydi. vb Müşterilerimiz, tren, otomobil ve inşaat makineleri konusunda uzmanlaşmış pek çok OEM müşterisini içeriyor; Çin'deki en büyük döküm tedarikçilerinden biri olarak dünyanın en büyük 500 şirketinden 10'u aşkın biriyle işbirliği içindeydik.


Firmamız, bir ERP sistemi ile yönlendirilen bilgi temelli bir yönetim gerçekleştirmiş ve yönetim sistemimizi standartlaştırmaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz. ISO9001 ve TS16949 sertifikalı ve şu anda 6S, performans yönetimi, yalın üretim imalatı, altı sigma vb. Gibi sistemimizde bazı diğer gelişmiş yönetim modlarını da entegre etmekteyiz Buna ek olarak, ISO14001 çevre yönetim sistemini sırayla kurduk kurumsal performans ve sosyal faydalar için uzun vadeli bir perspektiften kazan-kazan bir durum kazanmak için.


Şirket, "Öncü Fikirler, Gelişmiş Ekipmanlar, Mükemmel Kalite Kontrol ve Mükemmel Hizmetler" temel rekabetçiliği ile teyit edilen "Bu sektörde lider gelişme, çekirdek rekabet ve çekirdek değeri olan bir döküm işletmesi sağlamaya çalışmak" stratejik hedefini belirledi. . "Müşteri ihtiyaçlarından başlayıp memnuniyetiyle biten, müşteri taleplerine odaklanarak ve beklentilerini aşan" kalite yönetim felsefesine bağlı kalır. "Dürüstlük ve Uygulanabilirlik, Sürekli Kalanlanma, Ekip Çalışması Ruhu, Büyüklüğe Ulaşma" çalışma stiline dayanan "Zamanla hareket etme, öncü olma ve yenilik yapma, uyum ve kazan-kazan, mükemmeliyet için uğraş" kurumsal ruhuyla şirket samimi olarak global alıcıları ziyarette bulunmaya ve muhteşem bir gelecek için birlikte iyi bir işbirliğine davet ediyor.


Çin döküm dökümhanesi, döküm fabrikası, döküm fabrikası, döküm dökümhanesi, kauçuk döküm dökümhanesi, döküm dökümhaneleri, hassas döküm dökümhaneleri, lütfen Qianhao Metal ile temasa geçmekten çekinmeyin.