Çin'in Küçükten Büyüklere Yapısı Makine Dökümleri

Çin'in İnşaat Makineleri Döküm küçük, büyük, hızlı bir gelişme, şimdi ürünlerin eksiksiz bir dizi haline geldi, yenilikçi yetenek pazar talebini artırmak için sürekli çok güçlü gündoğumu sanayi. Özellikle son yıllarda, İş Makineleri Dökümleri daha da gelişme hızını artırmak için inşaat makineleri dökümleri üreticileri sadece artan üretim teşvik etmek ve ürün teknolojisi içeriği de artıyor. Ancak, Çin'in İnşaat Makina Dökümleri sorunu hakkında iyimser değil: işletmelerin küçük boyutu, endüstriyel yoğunlaşma düşük, ürün yapısı irrasyonel, zayıf bağımsız yenilik, ekipman ve teknoloji geri, yüksek giriş, yüksek tüketim, yüksek kirlilik, düşük verimlilik , Düşük verimlilik Sanayi tabanının öne çıkmasının yolu halen kırılgandır. Çin'in mühendislik makine döküm ürünleri, teknolojik yenilik yeteneği gelişmesini hızlandırmak, sanayi araştırma ve geliştirme Ar-Ge güçlendirmek, araştırma ortak, bir öncelik haline geldi.

Aşağıdakiler "

Sanayi analistleri dikkat çekti: Çin'in inşaat makineleri dökümleri daha belirgin bölgesel özellikleri, bir "Yangtze Nehri Deltası" bölgesi, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ve döküm sanayi kümesinin diğer yerleri oluşturdu. Bu alanların yığılması, eğitim, finans, kalkınma, pazarlama, ihracat ve etkileşimin diğer yönleri için işbirliği için daha fazla fırsat yaratmaya ve inşaat makineleri döküm endüstrisinin gelişimini teşvik etmeye yardımcı olacaktır.

Aşağıdakiler "

Son yıllarda, sanayi, mühendislik makine döküm sanayi teşvik etmek için aşağı iniş sanayi ağırlıklı olarak İnşaat Makineleri Dökümleri, hızlı bir gelişme, aynı zamanda İnşaat Makina Dökümleri, gelişme fırsatları getirmek için İnşaat Makina Dökümleri hızlı bir gelişme nedeniyle. 2013 yılında, Çin'in İnşaat Makina Dökümleri pazarının büyüklüğü 149.199 milyar yuan'a ulaştı ve% 24.1 artış gösterdi.

Aşağıdakiler "

2010 İnşaat Makina Döküm geliri 2015 yılında% 25'ten fazla bir artış, 400 milyar ulaşacak fazla 870 milyar ulaşacak,% 17'den fazla bir ortalama artış, piyasa görünümü çok GSYİH büyüme oranı hakkında iyimser, bir sonraki Beş yıl endüstri başlayacak Pik gerçek gelişimi. "2014-2018 Çin İnşaat Makina Döküm Pazarı Araştırma Raporu" na göre, önümüzdeki birkaç yıl içinde Çin inşaat makineleri döküm sanayiinin hızlı bir gelişme dönemi yaşandığını gösteriyor. Çin inşaat makineleri döküm endüstrisinin hızla gelişmesinin nedeni bir yandan yerli makine endüstrisinin hızla gelişmesi nedeniyle döküm talebinin artmasıdır. Öte yandan uluslararası döküm pazarı giderek daha aktif hale geliyor. Bu nedenle, çevre, yatırım döküm sanayi, pazar ihtimali geniş.