İnşaat Makine döküm ölçeği yol

Kapsamlı geliştirme ürün kontrol edilebilirlik, yaşam için dikey ve yatay genişleme devam yenilikçi erozyon almak.

Bilimsel ve teknolojik ilerleme büyük ölçekli üretim işletmeleri geleneksel ürünlerin yerine yeni ürünler geliştirmek için karşı konulmaz bir ekonomik yasaları, büyük ölçekli üretim için bir sürü risk getirdi. Bugünün dünyasında teknolojik devrim, yeni teknolojiler, yeni malzemeler, yeni dönemde ürünler ortaya ve inşaat Makina Döküm Sanayi teşvik devam etmektir.

Son yıllarda inşaat Makina Sanayi döküm üretimi teşvik etmek için geliştirme, hızı daha da hızlandırmak için arttı. 2010 inşaat Makina Sanayi gelir 400 milyar, % 25'den fazla bir artış ulaşacak; 2015 890 milyardan fazla, ortalama artış % 17 daha fazla ulaşacak ama İnşaat Makina Döküm Sanayi orada çoğu hala geniş geliştirme modeli de dahil olmak üzere: Endüstriyel konsantrasyonu düşük, ürün yapısı mantıksız, bağımsız yenilik yeteneği, ekipman ve geriye dönük teknoloji ve diğer sorunları vurgulanır. Biz bu sorunları, endüstriyel genişleme yol aramaya ölçekli yatay ve dikey şekilde düşünme ekonomileri kullanımı sıralayın.

Ölçek, diğer bir deyişle, üretim ölçeğini ve yeni ürünler giriş işlemi benzer ürünlerin ölçek genişlemesi; Dikey genişleme ölçeğini, bu araştırma ve geliştirme, pazarlama içine teknolojik gelişmeleri alt üretim için top ve araştırma tek elden Tarih ve endüstriyel ölçekli çalışma.

Ekonomi, bu iki düzeyleri açısından: Birincisi, yeni ürünler ve ürünün kendisi çevresinde araştırma geliştirme sürekli yenilik, müşteri talep değişiklikleri için sürekli yeni ürünler getirilmesi merkezi olarak bir işarettir. Diğer üretim süreci yenilik, organizasyon yapısı yenilik, hem de yönetim ve yenilik formu bu.

Amacımız verimliliği artırmak ve yönetimi verimliliği geliştirmek etmektir. Aynı zamanda en dinamik ürün geliştirme ve Yenilik Yenilik, aynı anda her iki çekirdek amaçlı. Makine döküm bölgesel özellikleri mühendislik, "Yangtze Nehri Deltası" bölgesinde, Shandong, Shanxi, Liaoning, Guangdong ve diğer yerlerde Döküm Sanayi kümenin oluşturmuştur. Bu alanların Aglomerasyon işbirliği için daha fazla fırsat yaratmak eğitim, finans, geliştirme, pazarlama, ihracat ve etkileşim diğer yönleri ve inşaat Makina Döküm Sanayi teşvik yardımcı olur.

Bilimsel ve teknolojik ilerleme büyük ölçekli üretim işletmeleri geleneksel ürünlerin yerine yeni ürünler geliştirmek için karşı konulmaz bir ekonomik yasaları, büyük ölçekli üretim için bir sürü risk getirdi. Bugünün dünyasında teknolojik devrim, dönemin yeni teknolojiler, yeni malzemeler ve yeni ürünler ortaya çıkmakta ve ürün ömrünün kısaltılması. Son birkaç yılda ürün şimdi yıl, ya da bile aylar için kısaltılmıştır. Yeni Ürünler sürekli eski ürünlerin yerini almaktadır.

Herhangi bir ürün bir büyüme dönemi, olgunluk, durgunluk bir süreç vardır. Ve ürün yaşam döngüsü bazı riskler getirecektir. Bir ekonomist sadece sürdürülebilir Pazar söyledi, sürdürülebilir ürün yok. Ürün ve o zaman seçme ve sonra sıcak, ama aynı zamanda ne zaman durgunluk.

Makine Döküm Sanayi, "başında Yüce" mühendislik, yüz büyük pazar alanı, ama yeni ürün geliştirme ve sürekli iyileştirme teknik performans ihtiyacımız var, temel ve ileriye dönük araştırma üzerinde odaklanarak, yetenek-e doğru geliştirmek Riskler karşı koymak. Risk, erken risk transferi, çabaları risk kaybı azaltmak için erken riski: ürün ömrünün Pazar araştırması, araştırma ve geliştirme, yeni ürünlerin güçlendirmek için doğru tahmin, uzun - korumak için piyasada rekabetin içinde Sürekli yenilikçi düşünme.